1. Print
Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday
 
 
 
 
 
 
1

No Events Found

2

No Events Found

4

No Events Found

5

No Events Found

8

No Events Found

10 BTB Piccowaxen Wk 40
(2:00P-6:00P)
BTB Somers Week 40
(2:00P-6:00P)
BTB Mattawoman Wk 40
(3:00P-6:00P)
BTB Henson Wk 40
(3:00P-6:00P)
BTB Hanson Wk 40
(3:00P-6:00P)
BTB Davis Wk 40
(3:00P-6:00P)
BTB Smallwood Wk 40
(3:00P-6:00P)
BTB Stoddert Wk 40
(3:00P-6:00P)
Minnows 2 DM Wade
(4:45P-5:20P)
Minnows3 North Point
(4:45P-5:20P)
Guppies 1 DM Wade
(4:45P-5:20P)
Guppies 1 North Point
(4:45P-5:20P)
Minnows 1 DM Wade
(5:30P-6:05P)
Minnows 2 North Pt
(5:30P-6:05P)
Guppies2 North Point
(5:30P-6:05P)
Guppies 3 DM Wade
(5:30P-6:05P)
Guppies 2 Lackey
(5:30P-6:05P)
Guppies 2 DM Wade
(6:15P-6:50P)
Minnows1 North Point
(6:15P-6:50P)
Minnows 3 DM Wade
(6:15P-6:50P)
Guppies 1 North Pt
(6:15P-6:50P)
Guppies 1 Lackey
(6:15P-6:50P)
Guppies 3 Lackey
(7:00P-7:35P)
Minnowss 1 DM Wade
(7:00P-7:35P)
Guppies3 North Pt
(7:00P-7:35P)
Minnows 4 DM Wade
(7:00P-7:30P)
Minnows 4 North Pt
(7:00P-7:35P)
11

No Events Found

12

No Events Found

17 B&A Care Wk 1
(6:30A-6:00P)
Before Care Wk 1
(6:30A-8:00A)
HA WK 1 Before Care
(6:30A-8:00A)
WA WK 1 Before Care
(6:30A-8:00A)
HA WK 1 B&A Care
(6:30A-6:00P)
Week 1 B&A Care
(6:30A-6:00P)
HE WK 1 Before Care
(6:30A-8:00A)
Week 1 Before Care
(6:30A-8:00A)
HE WK 1 B&A Care
(6:30A-6:00P)
SO WK 1 Before Care
(6:30A-8:00A)
WA WK 1 B&A Care
(6:30A-6:00P)
SO WK 1 B & A Care
(6:30A-6:00P)
Camp Reg Pack 2019
(8:00A-4:00P)
SO Camp Week 1
(8:00A-4:00P)
WA Camp Week 1
(8:00A-4:00P)
HA Camp Week 1
(8:00A-4:00P)
Comp Gymnast Clinic
(8:00A-4:00P)
Wk 1 Gymnastics Camp
(8:00A-4:00P)
HE Camp Week 1
(8:00A-4:00P)
Sky Zone Camp
(9:00A-4:00P)
WA WK 1 After Care
(4:00P-6:00P)
HE WK 1 After Care
(4:00P-6:00P)
Week 1 After Care
(4:00P-6:00P)
HA WK 1 After Care
(4:00P-6:00P)
SO WK 1 After Care
(4:00P-6:00P)
After Care Wk 1
(4:00P-6:00P)
Swim Kidz Paddlerz
(4:45P-5:15P)
Swim Kidz Paddlerz
(4:45P-5:15P)
Swim Kidz Flipperz
(4:45P-5:15P)
Swim Kidz Snorklerz
(4:45P-5:15P)
Swim Kidz Flipperz
(4:45P-5:15P)
19

No Events Found

21

No Events Found

22

No Events Found

24 Week 2 B&A Care
(6:30A-6:00P)
Week 2 Before Care
(6:30A-8:00A)
WA WK 2 B&A Care
(6:30A-6:00P)
HA WK 2 Before Care
(6:30A-8:00A)
Before Care Wk 1
(6:30A-8:00A)
HA WK 2 B&A Care
(6:30A-6:00P)
B&A Care Wk 1
(6:30A-6:00P)
HE WK 2 Before Care
(6:30A-8:00A)
SO WK 2 B & A Care
(6:30A-6:00P)
HE WK 2 B& A Care
(6:30A-6:00P)
SO WK 2 Before Care
(6:30A-8:00A)
WA WK 2 Before Care
(6:30A-8:00A)
HA Camp Week 2
(8:00A-4:00P)
Parkour Camp
(8:00A-4:00P)
WA Camp Week 2
(8:00A-4:00P)
SO Camp Week 2
(8:00A-4:00P)
Wk 2 Gymnastics Camp
(8:00A-4:00P)
HE Camp Week 2
(8:00A-4:00P)
Pre-School Gym Camp
(9:00A-12:00P)
Tri-City FC Soccer
(9:00A-4:00P)
Kayak Skills
(9:00A-4:00P)
Dance & Visual Arts
(9:00A-4:00P)
Beach Week
(9:00A-4:00P)
Future Leaders
(9:00A-4:00P)
Dance and Visual
(9:00A-4:00P)
Tightline All Day
(9:00A-4:00P)
Tightline 9 am-12 pm
(9:00A-12:00P)
Guppies 3 DM Wade
(9:30A-10:05A)
Merbabies North Pt
(9:30A-10:05A)
Minnows 4 North Pt
(9:30A-10:05A)
Minnows 1 DM Wade
(9:30A-10:05A)
Minnows 1 North Pt
(9:30A-10:05A)
Minnows 3 DM Wade
(9:30A-10:05A)
Guppies 3 Lackey
(9:30A-10:05A)
Minnows 1 DM Wade
(10:15A-10:50A)
Minnows 2 North Pt
(10:15A-10:50A)
Guppies 1 North Pt
(10:15A-10:50A)
Guppies 1 DM Wade
(10:15A-10:50A)
Minnows 1 Lackey
(10:15A-10:50A)
Minnows 2 DM Wade
(10:15A-10:50A)
Minnows 1 North Pt
(10:15A-10:50A)
Minnows 3 Lackey
(11:00A-11:35A)
Minnows 2 DM Wade
(11:00A-11:35A)
Guppies 2 DM Wade
(11:00A-11:35A)
Guppies 2 North Pt
(11:00A-11:35A)
Minnows 3 North Pt
(11:00A-11:35A)
Minnows 4 DM Wade
(11:00A-11:35A)
Minnows 2 North Pt
(11:00A-11:35A)
Tightline 1- 4 pm
(1:00P-4:00P)
SO WK 2 After Care
(4:00P-6:00P)
HA WK 2 After Care
(4:00P-6:00P)
WA WK 2 After Care
(4:00P-6:00P)
Week 2 After Care
(4:00P-6:00P)
HE WK 2 After Care
(4:00P-6:00P)
After Care Wk 1
(4:00P-6:00P)
Minnows 1 North Pt
(4:45P-5:20P)
Merbabies DM Wade
(4:45P-5:20P)
Guppies 2 DM Wade
(4:45P-5:20P)
Guppies 1 North Pt
(4:45P-5:20P)
Minnows 1 DM Wade
(4:45P-5:20P)
Minnows 2 North Pt
(4:45P-5:20P)
Minnows 1 La Plata
(5:15P-5:50P)
Guppies 1 DM Wade
(5:30P-6:05P)
Guppies 2 DM Wade
(5:30P-6:05P)
Minnows 3 North Pt
(5:30P-6:05P)
Minnows 2 DM Wade
(5:30P-6:05P)
Guppies 2 North Pt
(5:30P-6:05P)
Intro to Gymnastics
(5:30P-7:30P)
Minnows 2 North Pt
(5:30P-6:05P)
Guppies 1 Lackey
(5:30P-6:05P)
North Boys 9-10
(6:00P-9:00P)
Southern/West Boys 8
(6:00P-9:00P)
North Boys 6-7
(6:00P-9:00P)
South/West Boys 6-7
(6:00P-9:00P)
NorthGirls BBall 5-7
(6:00P-9:00P)
SouthGirls BBall 5-7
(6:00P-9:00P)
Minnows 2 La Plata
(6:00P-6:35P)
Southern/West Boys 5
(6:00P-9:00P)
North Pee Wee Boys 5
(6:00P-9:00P)
South/West Boys 9-10
(6:00P-9:00P)
Northern Boys 11-13
(6:00P-9:00P)
South/West Boy 11-13
(6:00P-9:00P)
South/West Girls BB
(6:00P-9:00P)
North Girls BB 11-14
(6:00P-9:00P)
South/West Girls BB
(6:00P-9:00P)
North Girls BB 8-10
(6:00P-9:00P)
South/West Co-Ed BB
(6:00P-9:00P)
North CoEd BB
(6:00P-9:00P)
North Boys 8
(6:00P-9:00P)
Guppies 3 DM Wade
(6:15P-6:50P)
Guppies 2 Lackey
(6:15P-6:50P)
Minnows 3 DM Wade
(6:15P-6:50P)
Minnows 4 North Pt
(6:15P-6:50P)
Guppies 1 North Pt
(6:15P-6:50P)
Guppies 1 DM Wade
(6:15P-6:50P)
Minnows 1 North Pt
(6:15P-6:50P)
Challenge 2B Fit
(6:30P-7:15P)
Minnows 3 La Plata
(6:45P-7:20P)
Minnows 2 Lackey
(7:00P-7:35P)
Guppies 3 North Pt
(7:00P-7:35P)
Minnows 1 DM Wade
(7:00P-7:35P)
Minnows 1 North Pt
(7:00P-7:35P)
Minnows 2 North Pt
(7:00P-7:35P)
Minnows 3 DM Wade
(7:00P-7:35P)
Minnows 2 DM Wade
(7:00P-7:35P)
Zumba Fitness
(7:00P-8:00P)
28

No Events Found

 
 
 
 
 
 
Site best viewed with 1024 by 768 resolution. Recommended browsers are IE 8, FireFox 3, Safari 4, Google Chrome.